FAQs (Często zadawane pytania)

Produkt cyfrowy – wszystkie licencje sprzedawane w sklepie firmowym plsoft.pl udostępniane są w postaci elektronicznej tj. po zaksięgowaniu płatności, na adres e-mail Zamawiającego wysyłany jest klucz aktywacyjny oraz link do pobrania instalatora programu. W przypadku, gdy Zamawiający wcześniej zainstalował już wersję demonstracyjną aplikacji nie ma potrzeby ponownej instalacji zakupionego programu. W takim przypadku wystarczy aktywować aplikację przesłanym kluczem aktywacyjnym.
Category: Faq

Część aplikacji sprzedawanych jest w wersji stacjonarnej i/lub dodatkowo w wersji „portable”

Wersja stacjonarna – zakup takiej licencji związany jest z instalacją oprogramowania na komputerze (PC, laptop, notebook). Oznacza to, że korzystanie z danego programu wymaga jego uruchomienia z tego komputera.

Wersja portable – licencja w takiej wersji nie wymaga instalacji na komputerze. Zakupując taką wersję licencji Użytkownik otrzymuje link do pobrania skompresowanego folderu, który po rozpakowaniu należy skopiować na nośnik pamięci typu: pendrive, dysk USB itp. Do działania danej aplikacji wystarczy wtedy dostęp do dowolnego komputera z systemem Windows. Program uruchamiany jest z nośnika pamięci. Tam też znajdują się wszystkie dane związane z aplikacją.

Category: Faq

Subskrypcję aktualizacji programu może kupić ten Użytkownik, który wcześniej zakupił nową licencję aplikacji. Tym samym jeżeli wcześniej nie kupowałeś licencji naszego programu musisz w pierwszej kolejności ją zakupić. Dopiero w kolejnym okresie czasu (po roku) możesz kupować subskrypcję aktualizacji.

Category: Faq

Tak.

Nie wymagamy ciągłości w zakupie subskrypcji aktualizacji. Przykładowo jeżeli kupiłeś licencję programu 3 lata temu i nie wznawiałeś jego aktualizacji to wystarczy zakupić jego subskrypcję teraz, aby mieć najnowszą wersję programu oraz dodatkowo rok jego wsparcia. Oznacza to, że wraz z zakupem subskrypcji otrzymujesz najnowsze wydanie programu plus dodatkowo rok wsparcia technicznego, w tym pobieranie jego uaktualnień.

Category: Faq

Wszystkie licencje naszych programów są dożywotnie (bezterminowe). Dodatkowo wraz z zakupem licencji aplikacji Użytkownik nabywa prawo do aktualizacji zakupionego programu na okres jednego roku. Po tym terminie program będzie „działał” dalej, ale bez możliwości instalowania aktualizacji.

Zakup subskrypcja aktualizacji (po pierwszym roku) daje Użytkownikowi prawo do pobierania i instalowania najnowszych wydań programu oraz do wsparcia technicznego w zakresie używanego przez niego aplikacji. Subskrypcja aktualizacji kupowana jest na okres jednego roku.

Category: Faq

Wszystkie nasza aplikacje działają w środowisku Windows 10. W przypadku starszych wersji systemu Windows przed zakupem licencji zalecamy zainstalowanie wersji demonstracyjnej programu celem sprawdzenia jego działania.

Nie mamy osobnych aplikacji na platformę iOS. Istnieje jednak możliwość pracy naszych aplikacji na komputerach MAC przy wcześniejszej instalacji oprogramowania Parallels lub zainstalowania systemu Windows przy użyciu Asystenta Boot Camp.

Category: Faq

Load More